فيلتر پرس (filter press): دستگاه  فيلتر پرس مجموعه اي از صفحات معمولا به صورت مربعی شکل (filter press plates) ار جنس پلی پروپیلن ، آلومینیوم ، استنلس استیل و یا چدنی می باشد که وظیفه اصلی آنها نگه داشتن فیلتر مدیوم ( پارچه فیلتر پرس  – کاغذ فیلتر پرس ) و ایجاد فضایی برای تشکیل کیک حاصل از فیلتراسیون می باشد.

کاربرد های فیلترپرس

تصفیه آب

امروزه با توجه به اهمیت کیفیت آب چه در مصرف آشامیدنی و چه در مصارف صنعتی از اعمیت خاصی برخوردار است و هر روزه شاهد تحولات و یشرفت های جدیدی در سیستم های تصفیه  هستیم

شرکت صافی گستر ایرانیان(تریس) با توجه به مهم بودن کیفیت آب در صنایع مختلف، آماده ساخت و طراحی سیستم های تصفیه کیفیت مورد نظر مشتریان گرامی می باشد.

فیلتراسیون

میتوان از فیلتراسیون در غالب فرآیند های شیمیایی، گلوگاه فرآیند نام برد. با توجه به اینکه در فرآیند های تولیدی ( معدنی، دارویی ، غذایی، شیمیایی و …) کیفیت محصول رابطه مستقیمی  به نحوه فیلتراسیون       دارد. این امر خود گویای مهم بودن فرآیند تصویه می باشد. علم به فیلتراسیون و تجهیزات مورد نیاز به طوری که شرایط عملیاتی و هزینه های تولید را بهینه کند، تخصص ماست.

درباره ما :شرکت صافی گستر ایرانیان (تریس)
شرکت صافی گستر ایرانیان ( تریس ) با کادری جوان و متخصص و با هدف بهبود سیستم های فیلتراسیون و تصفیه آب و فاضلاب و جایگزینی روش های مدرن و رفع مشکل واحدهای صنعتی در این زمینه فعالیت خود را آغاز نموده و در مدت کوتاهی که از آغاز به کار آن می گذرد موفق به انجام پروژه های مختلفی در صنایع دارویی، پتروشیمی ، نوشیدنی و غذایی، آرایشی و بهداشتی، چسب و رزین و صنایع فلزی گردیده است.متخصصین شرکت صافی گستر ایرانیان (تریس) آمادگی مشاوره و طراحی و ساخت سیستم های فیلتراسیون و تصفیه آب و فاضلاب و ضد عفونی کننده را دارا می باشند.

محصولات شرکت صافی گستر ایرانیان (تریس) در پنج بخش می باشند

 فیلتراسیون

تصفیه آب

تصفیه فاضلاب

دستگاه های ضد عفونی کننده 

جاذب ها